Sitenizi Analiz Edelim ! Hemde Ücretsiz

NEDİR ?

SeoHizmeti 10 yılı aşkın süredir SEO konusunda hizmet üreten profesyonellerden oluşur. Tüm dünyadan iş ortaklarıyla çalışırız. İşimizi asla şansa ya da zamana bırakmayız. Hedefler ve sonuçlar çok açıktır. Asla bahane üretmeyiz. .

NASIL ÇALIŞIYORUZ ?

Ne işe yaradığını bilmediğiniz Seo paketleri ile kafanızı karıştırmıyoruz. SEO hizmeti paket olarak satın alınabilecek bir hizmet değildir. Pek çok SEO sitesinde bulacağınız yılbaşı sepeti kıvamındaki SEO paketleri Google için hiçbir anlam ifade etmez. Eğer öyle olsaydı ilgili paketleri ücreti karşılığında satın alan her site sektöründe Google da ilk sayfada yer alırdı. Ama bu durumda da Google da her arama yaptığınızda saniyeler içinde değişen farklı sonuçlar görürdünüz. Sonuç olarak Google dünyanın en başarılı arama motoru olmaktan çıkar ve her SEO paketi alanın istediği sektörde istediği sırada çıkacağı tuhaf bir dizinden ibaret olurdu. Çiğ köfte imalatı ile uğraşan bir firma tüm Macbook aramalarında ilk sayfada görünebilirdi (ki google politikaları gereği bunu ücretli reklamlarla bile yapmanız çok ama çok zor). Özet olarak yanlışları bir kenara bırakırsak her site için in-site SEO ve out-site SEO ihtiyaçları farklıdır. SeoHizmeti bu konuda uzmandır. Hızlı ve detaylı profesyonel raporlama araçlarımız ve uzman ekibimiz ile sitenizin ihtiyaçlarını en kısa sürede belirler ve çalışmanızı başlatırız.

ÜCRETSİZ SİTE ANALİZİ!

NASIL BAŞLIYORUZ?

Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra yapılması gereken temel SEO işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Elbette tüm bu işlemler yapılırken öncelik sitenizin ve sitenizin Google daki itibarının zarar görmemesi. Bilinçsizce ve her site için standart olarak yapılan SEO çalışmaları HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMAZ. Her sitenin ihtiyaçları ve sektörel rekabet yoğunluğu farklıdır.

Bu işi çok iyi biliyoruz. Sizden Web sitenizin şifrelerini ya da kredi kartı bilgilerinizi istemiyoruz. Pek çok sektörden pek çok müşterimiz mevcut. Yapmanız gereken tek şey formumuzu doldurmak. Eğer siteniz SEO hizmetimiz için uygunsa size genelde birkaç saat yoğun durumlarda ise 24 saat içerisinde geri dönüyoruz. Uygun değilse eksikleriniz ile ilgili tavsiyelerde bulunuyoruz. Uygun ise çalışma planı oluşturuyoruz. Bu andan itibaren biz çalışmaya başlıyoruz. İşimiz tamamlandığında ve gözle görünür sonuçlar ortaya çıktığında (ilk 10 içinde yer aldığınızda) aylık 30 TL ve 150 TL arasında bir ücret talep ediyoruz.

Prensiplerimiz

  1. Aynı sektörden sadece 1 müşteri ile çalışmayı kabul ediyoruz.
  2. Sitenizin site içi temel seo çalışmaları yapılmadıysa ücretsiz danışmanlık veriyoruz. Gerekli durumlarda müdahale ediyoruz.
  3. Hergün onlarca bilgi maili ve talep formu alıyoruz. Sadece ciddiyetinden emin olduğumuz taleplere cevap veriyoruz.
  4. Elbette müşterilerimizi özenle seçiyoruz
  5. Yerine getiremeyeceğimiz hiç bir söz vermiyoruz.
  6. Saatlerce süren toplantılar, telefon görüşmeleri genelde çözümsüzlük neticesinde ortaya çıkar. Sadece işimizi yapıyoruz. Çok da iyi yapıyoruz. Emin olun bizi bir kez bile arama ihtiyacı hissetmeyeceksiniz (Teşekkür etmek için mail atmanız yeterli).
image

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda sıkça sorulan sorulara cevap bulabirsiniz.

İyi ama ne kadar sürecek?

Sitenizin ve rakip sitelerin durumuna, Sektördeki yoğunluğa göre ortalama 2 ila 4 ay arasında kesin sonuç alırız. Asla daha uzun sürmez ve çalışma tamamlanıncaya kadar kayıt ücreti dışında bir ücret talep edilmez.

Aylık ne kadar ödeyeceğim

Siteniz ilk 10 a geldiği anda sitenizin SEO-Destek hizmetinin ihtiyaçları oranında yani düzenli devam edecek çalışmamızın yoğunluğu oranında Aylık 30 TL ile 150 TL arasında değişen bir ücret talep ederiz. Bizimle çalışmaya devam etmek istemezseniz herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Sitemiz Uygun mu?

Formumuzu doldurup bize gönderdiğinizde, siteniz ekibimiz tarafından değerlendirilip hemen geri dönüş yapılacak siteniz ile ilgili bilgi verilecektir

Aylık ne kadar ödeyeceğim

Sitenizin rakipleri incelendikten sonra sizlere net biçimde aylık ne kadar bir bütçe ile devam edebileceğinizi belirteceğiz.

Sitem ne zaman ilk sayfada görünür?

Yapılan SEO çalışması 2 - 4 ay arasında sonuca ulaşır.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Havale ve EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

SEO Maliyetleri Nelerdir

SEO Maliyetleri siteniz için alınacak olan tanıtım yazılarının yayımlanması, sitenize referans linkler verecek siteler ile anlaşılması ve SEO Tabanlı iç düzenlemelerden kaynaklıdır. Sizin bize ödediğiniz ücretin sadece %20'si bizim kazanımımızdır.

Neden SEO çalışması yaptırmalıyım?

Eğer Adwords ve diğer reklam kanallarına her ay yüzlerce-binlerce lirayı vermemek ve prestij kaybını önlemek istiyorsanız SEO'ya ihtiyacınız var demektir.

İLETİŞİM

Aşağı Anadolu Cad. No:41 Kat:8 PK:35530 Megapol Tower Bayraklı / İzmir

Tel : 0850 480 00 50

Tel : 0532 395 99 25

SEO Hizmeti bir ATALANTEGRUP kuruluşudur

Aklınıza takılan tüm soru, destek ve bilgi mesajlarınızı bilgi@seohizmeti.info adresine gönderebilirsiniz. En geç 1 işgünü içerisinde gönderdiğiniz mesajlarınız cevaplanacaktır.